Zalety osiedla Konstelacja 2E

Nieruchomości

Autor:

Konstelacja 2E to nowocześnie zaprojektowane osiedle dwupoziomowych apartamentów w okolicach Krakowa. Jest to miejsce dla osób, które zamierzają zamieszkać w nowoczesnych przestrzeniach i ekskluzywnej okolicy. Apartamenty mają różną powierzchnię. Do każdego z nich przynależy prywatny ogródek, zielony dach i jedno albo dwa miejsca postojowe. To oddziałuje na komfort. Zielone dachy to uzupełniająca przestrzeń, służąca odpoczynkowi.

Osoby poszukujące domu cenią to wyjście. Osiedle wygląda stylowo i nie jest dziwne, że sporo rodzin z dziećmi zamierza tu zamieszkać. Młodzi ludzie, jacy pracują w Krakowie mogą na jego obrzeżach odnaleźć dom w świetnym standardzie i nie obawiać się zgiełku centrum.

Dobrze będzie zaglądać na stronę, na jakiej zaprezentowany jest mieszkanie zielonki i zobaczyć, jak wysoki standard jest proponowany. Można zobaczyć fotografie osiedla i mieszkań. Można też w tym samym czasie rezerwować wybrane przez siebie lokum. Do wyboru są 4 typy mieszkań, jakie mają powierzchnię użytkową od sześćdziesięciu czterech do dziewięćdziesięciu dwóch metrów kwadratowych. Apartamenty mają własny ogród, zielony dach oraz jedno albo dwa miejsca parkingowe. Wnętrza w dwupoziomowych mieszkaniach zostały zaprojektowane w ten sposób, żeby każdy mógł osobiście utworzyć taką przestrzeń, na jakiej mu będzie zależało. Można też korzystać z możliwości wykończenia mieszkania pod klucz.

Deweloper współpracuje bowiem z firmą IMPERIUM WNĘTRZ. Dodatkowo można skorzystać z oferty FM Kuchnie, obejmującej zarówno klasyczne, jak i unowocześnione kuchnie marki NOBILIA i ATLAS KUCHNIE. Równocześnie można również zamawiać całe wyposażenie AGD do zabudowy oraz armatury kuchennej. O wysokim standardzie wykończenia apartamentów na tym osiedlu poświadczają: pompa ciepła z opcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi tarasowe, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód oraz altany śmietnikowe. Na ulicy umieszczono także oświetlenie.

Dodaj komentarz