Zabiegi medycyny estetycznej, które skutecznie poprawią samoocenę

Moda & Uroda

Autor:

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które perfekcyjnie wpływają na stan skóry wykonywane są w Centrum Estetica przez doświadczonych kosmetologów oraz dermatologów. Klienci uzyskują również gwarancję, że wszystko będzie zrobione przy wykorzystaniu innowacyjnego osprzętu. Do zabiegów tych zaliczają się między innymi zamykanie naczynek wrocław o jakich realizacji klient dowiaduje się już podczas pierwszej konsultacji. W znajdującej się we Wrocławiu placówce wykonuje się zamykanie naczynek innowacyjną metodą VeinWave.

Urządzenie to bardzo dobrze usuwa zauważalne, pęknięte albo poszerzone naczynka. Co znaczące, rezultaty są bezpieczne, natychmiastowe oraz trwałe. Naczynka mogą zostać usuwane z twarzy, nóg, ramion, a także innych części ciała. VeinWave bazuje na procesie termokoagulacji, czyli dostarczenia optymalnej dawki energii o dużej częstotliwości. W rezultacie, naczynia krwionośne podgrzewają się, domykają i znikają. Zabieg trwa około 15 minut. Z kolei, zabieg mezoterapii igłowej bazuje na bezpośrednim wstrzykiwaniu w skórę mniejszych porcji specjalnie opracowanych sterylnych koktajli anti – aging, zestaw witamin, mieszanek na bazie medycznego kwasu hialuronowego.

Skład koktajlu uzależniony jest zawsze od wymagań danego pacjenta. Specjalne mikroigły podawane w skórę rozbudzają naturalne procesy regeneracji, odżywiają ją, odmłodzą oraz nawilżą. Ilość wykonanych zabiegów mezoterapii igłowej uzależniona jest od stanu skóry pacjenta. Klienci z bliznami po trądziku, poszerzonymi porami, przebarwieniami, rozstępami mogą skorzystać z Dermapenu, nowocześnie opracowanego urządzenia jaki stymuluje procesy metaboliczne, regenerację oraz produkowanie kolagenu. Dermapen niezastąpiony jest w wypadkach jakimi są: likwidacja przebarwień, redukowanie blizn po trądziku i po oparzeniach, redukcja rozstępów, ulepszenie elastyczności skóry, widoczne odmłodzenie skóry, leczenie łysienia, stymulowanie produkowania kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.

Dodaj komentarz