Wszechstronne wsparcie dla frankowiczów: kancelaria adwokat Urszuli Rajkowskiej

Biznes, Praca, Finanse

Autor:

Wieloaspektowe wsparcie dla frankowiczów w Warszawie oferuje kancelaria adwokat Urszuli Rajkowskiej. Oznacza to, że po przesłaniu formularza będzie sprawdzona dla interesantów umowa kredytu. Jest to bezpłatna analiza, pozwalająca ocenić, czy bank nie umieścił niewłaściwych zapisów. Adwokaci zajmą się wszystkim, a więc nie ma potrzeby się obawiać, że nie zna się prawa lub specjalistycznego słownictwa.

Kancelaria bierze odpowiedzialność za poprowadzenie sprawy i jej wynik. Unieważnienie kredytu frankowego może mieć miejsce nawet wówczas, gdy ktoś spłacił kredyt do 10 lat, gdyż spłata nie jest równoznaczna z anulowaniem niedozwolonych klauzul. Adwokaci skierują również własną ofertę do przedsiębiorców i osób, które chciałyby zawierać ugodę z bankiem. Jeżeli ktoś dostanie chociażby możliwość ugody od banku, to warto by skonsultował ją z mediatorami z podanego biura. Odfrankowienie to usuwanie z umowy kredytu klauzul indeksacyjnych, co jest powiązane ze zwrotem nadpłaconych rat oraz zmniejszeniem wysokości rat w przyszłości.

Jeżeli sprawa będzie rozwiązywana w sądzie, to należy liczyć się z tym, że może potrwać około trzech lat. Na wszystkich rozprawach w takim czasie kredytobiorcę będzie reprezentować zaangażowany adwokat. Team zajmujący się frankowiczami wdraża pro konsumenckie nastawienie do kosztów procesu, co powoduje, że wygranym sprawy jest kredytobiorca. Celem rozpoczęcia procesu unieważniania kredytu we frankach należy kontaktować się z adwokatem przez kwestionariusz. Spersonalizowane nastawienie do zleceniodawcy i jego umowy z bankiem daje gwarancję uzyskania sukcesu.

Doświadczenie adwokatów w tematyce kredytów frankowych i wiedza z dziedziny ekonomii pozwoli napisać elastyczny oraz merytoryczny pozew. Zaangażowanie w sprawę klienta, efektywna obsługa i minimalizacja kosztów procesu wraz z konkretną sumą obowiązującą za poprowadzenie sprawy to walory, sprawiające, że wiele osób chce skorzystać z usług właśnie w tym biurze.

Dodaj komentarz