W jaki sposób walczyć z apatycznym rozwojem interesu?

Zakupy

Autor:

Jeśli pragniemy by biznes w naszym kraju rozwijał się na podobnym poziomie jak ma to miejsce obecnie w Europie zachodniej wymagane są w tym przypadku intensywne zmiany bez jakich niestety nigdy nie dojdziemy do tych państw. Dystans dzielący nas, a Europę jest już dziś obecny i trudno powiedzieć kiedy tak właściwie taki stan rzeczy się zmieni. Na chwilę aktualną niestety nie czyni się żadnych zmian w tym kierunku by biznes był szeroko osiągalny dla naszych rodaków, przez co niestety niewielka część naszych rodaków interesuje się zakładaniem aktywności gospodarczej i prowadzeniem jej na masową skalę.

Na tym cierpi również nasza idealna gospodarka, która powinna się wprost opierać na prywatnych przedsiębiorcach a tymczasem tych na stworzonym przez nas rynku jest niewielu i trudno ogłosić czy w tym przypadku cokolwiek się zmieni. Na chwilę obecną nic na to nie wskazuje, co nie zmienia faktu, że być może doczekamy się zmian dzięki jakim sytuacja ta ulegnie zmianie na korzyść to właśnie dzięki czemu przedsiębiorczość będzie w Polsce rozkwitać co jest z pewnością marzeniem większości osób w naszym kraju – wypróbuj własny biznes perfumy. Jeśli zmiany w prawie dotyczącym działalności gospodarczej będą posuwać się w dalszym ciągu w takim tempie to kłopotliwe ekspresowo ma prawo się okazać, iż stworzony przez nas biznes będzie z roku na rok stać na coraz to niższym poziomie, co już dziś jest niestety zauważalne.

Niestety w stworzonym przez nas kraju prawo gospodarcze kuleje co odbija się w dużej mierze na biznesmenach, którzy nie mogą w swobodny sposób zakładać działalności gospodarczej bowiem to najzwyczajniej w świecie jest niemożliwe oczywiście ze względu na kulejące prawo. Musiałoby pod tym względem dojść do dużej grupy zmian, to naturalnie dzięki którym wolno byłoby śmiało powiedzieć, iż dorównujemy zachodniej Europie, jednakże na chwilę obecną tak nie ma i trudno przypuszczać kiedy takich czasów dożyjemy. Na chwilę obecną powolność zmian to smutne niekorzystnie wpływa na osoby, które były zainteresowane dotąd zakładaniem aktywności gospodarczej ponieważ w większości przypadków osoby te zniechęciły się do prowadzenia działalności gospodarczej, czemu rzecz oczywista nie wolno się dziwić.

Dodaj komentarz