Urodziny z balonami – gwarancja radości

Rozrywka

Autor:

W Polsce nie obchodzi się tak głośno szesnastych urodzin oraz zazwyczaj nie są one niczym fenomenalnym. U nas w kraju gromko obchodzi się urodziny osiemnaste lub ewentualnie każde, jakie są pełne – mogą to być urodziny czterdzieste czy pięćdziesiąte. Osiemnaste z racji tego, iż od tego wieku młody człowiek staje się pełnoletni w świetle prawa. Jednak nawet przyjęcia urodzinowe, na których świętuje się osiemnaste urodziny nie są w naszym kraju tak wystawne jak w przypadku młodzieży zza Oceanu. Co poniektórzy głośno wyrażają własne niezadowolenie oraz oburzenie wynikające z tego, iż szesnastolatkowi aranżuje się tak wytworne i kosztowne przyjęcie urodzinowe.

W dodatku w wielu przypadkach programach o urodzinach młodzież prezentuje się, jako rozkapryszona i rozpuszczona postać, która sądzi, iż wydanie kilkudziesięciu tysięcy dolarów na uporządkowanie przyjęcia urodzinowego, na które będzie mogła nadejść cała szkoła, – inaczej jakieś trzysta osób – jest całkowicie typowe oraz oczywiste. Jak najbardziej my, oglądając to w telewizji nie powinniśmy się niczym niepokoić.

Na osiemnaste urodziny w większości wypadków wynajmuje się nieduże sale – jeśli potrzebne są balony, wstąp na balony ledowe. Są w stanie to być pomieszczenia odnajdujące się w remizach strażackich, środowiskach kultury, czy jakichkolwiek innych budynkach. Te na ogół są najtańsze, jeśli gra toczy się o przyjęcia urodzinowe. Jeśli pragniemy, aby na naszym przyjęciu goście poczuli się bardziej luksusowo, jesteśmy w stanie wybrać się do miejscowego hotelu czy również restauracji (tutaj może być również bar, klub czy dyskoteka).

W owym czasie nasze przyjęcie będzie o dużo droższe. Jednakże mamy prawo decydować o tym, gdzie odbędzie się nasze przyjęcie. Jeżeli nie chcemy aby spotkały nas przeróżne niespodzianki musimy zarezerwować salę na przyjęcie z dobrym wyprzedzeniem. Bo jeśli zainteresujemy się tym zbyt późno, może się okazać, że nie będziemy mieli gdzie przyjąć zaproszonych gości. A przecież żaden solenizant nie chciałby, żeby jego przyjęcie było pokrzyżowane jeszcze nim się nie odbędzie.

Dodaj komentarz