Systemy ozonowania zaprojektowane dla indywidualnych zastosowań

Usługi

Autor:

Ozonowanie żywności jako innowacyjne podejście w branży spożywczej jest też znacznie bardziej cenione na terenie Polski. Przedsiębiorstwo Ozon Food proponuje przemysłowe systemy ozonowania i instalacje dzięki jakim umożliwione jest zrealizowanie dokładnie tego typu usług. Inżynierowie nie bez przyczyny opisują skorzystanie z takiej opcji jako: zamianę tlenu na zyski. System dla każdej firmy przygotowany jest indywidualnie, wobec czego można oczekiwać wymiernych zysków.

Każda z instalacji będzie dopasowana do tego, co jest niezbędne w konkretnym zakładzie. W rezultacie, cała obsługa linii oraz obróbka produktu może być wydajniejsza. W zakładzie będzie mniejsza liczba przestojów, zapanują lepsze warunki pod względem higieny i zmniejszą się koszty dezynfekowania. Zyskuje na tym nie tylko nabywca, a więc dana firma, ale też konsumenci, którzy otrzymają zdrowsze wyroby. Zastosowanie ozonu sprawia, że konkretne wyroby będą sterylniejsze, doskonale utrzymane i świeższe. Przedsiębiorstwo korzystając z instalacji zużyje mniej wody i prądu, co jest zarówno korzystne finansowo, jak i ekologiczne.

Mogą skorzystać: wytwórca żywności, konsument oraz środowisko. Autorsko opracowane, świetnie funkcjonujące systemy ozonowania opracowane w firmowym laboratorium są za każdym razem opracowane na bazie tego, jakie są wymagania w wybranej firmie. Dlatego podczas uzgadniania wszystkiego trzeba dokładnie przedstawić swoje wymagania a także to, jak każdego dnia wygląda praca w zakładzie. Finalnie instalacja będzie zrobiona tak, jak wymagają tego właściciele, jak i pracownicy firmy.

Można z uwagi na to oczekiwać także na oszczędności oraz na przewagę nad konkurentami. Systemy rozdzielone są na: Systemy Produkujące Wodę Ozonowaną, Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń, jak i Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO. Systemy Produkujące Wodę Ozonowaną obejmują modele: GW – 12/12, GW – 10/12, DM – 01/12 oraz Modułowy System GWTech. Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń to system DH – 01. Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO to natomiast: turbinowy system KAO, system TIR –KAO – 20/12 i system KAO – 05/12.

Dodaj komentarz