Strona branżowa dedykowana dla osób szukających domu

Nieruchomości

Autor:

Fliper to witryna na której znajdują się oferty z wiodących serwisów o nieruchomościach. Nowocześnie opracowana wyszukiwarka przesyła informacje nawet w minutę po tym, jak określone ogłoszenie zostało dodane na witrynie portalu o nieruchomościach. Użytkownik w parę minut ma okazję zaznajomić się z ogłoszeniami z najważniejszych serwisów. Nowe ogłoszenia ma okazję sprawdzać bezzwłocznie, na urządzeniach mobilnych. Wystarczy dobrać adekwatny pakiet i monitorowanie rynku wtórnego nieruchomości będzie udostępniona. Innowacyjnie opracowany monitoring rynku nieruchomości umożliwia odnaleźć zawiadomienia domów wyznaczonych do sprzedaży bądź do wynajmu.

Internauta osobiście dopasowuje filtry na bazie jakich sprawdza popularne serwisy z branży. Wykaz ofert udostępniony jest bez duplikatów, co umożliwia oszczędzić czas. Kiedy mają miejsce jakiekolwiek problemy z obsługiwaniem portalu to do wykorzystania jest wsparcie techniczne. Zadziała nawet do 15 minut od chwili zgłoszenia problemu.

Przejrzysty interfejs pozwala wyszukać ciekawe oferty nim znikną z rynku. Fliper jako program do wyszukiwania mieszkań jest niezawodny. System kontroli rynku mieszkań bazuje na funkcjonowaniu wyszukiwarki umożliwia szybkie dotarcie do zgłoszeń prywatnych, umieszczonych na popularnych portalach. Fliper pozwala przejrzeć zawiadomienia z rynku wtórnego, tym osobom, jakie są zaciekawione zarówno ich zakupem jak i sprzedażą.

Intuicyjna wyszukiwarka dostępna jest w zestawach: Start, Plus a także Premium. Odróżniają się one liczbą nieruchomości do zobaczenia jak i opcją wykorzystanych
filtrów. Branża nieruchomości rozwija się dynamicznie, w związku z tym nie jest dziwne że znacznie więcej rodaków interesuje się taką dziedziną. Fliper jako witryna na jakiej umieszczone są ogłoszenia z wiodących serwisów z branży nieruchomości to odpowiedź na te oczekiwania.

Dodaj komentarz