Renomowany producent sprzętu na treningi

Militaria i Sport

Autor:

K – SPORT to renomowany producent sprzętu treningowego. Proponuje funkcjonalne ławeczki do treningów, do ćwiczeń mięśni. Brzuszki to najważniejsze ćwiczenia, jakie się wykonuje przed lub podczas treningu. Z tego powodu ławki treningowe sprawdzają się w tak wielu okolicznościach. Do każdego kompletu można zakupić modlitewnik do ćwiczenia z asekuracją. Ławki nadające się do regulacji są potrzebne do tego, by wykonać pełen trening siłowy. Z ich użyciem można zrobić sporo ćwiczeń: na klatkę piersiową, barki, plecy, ramiona albo brzuch.

Jeżeli do tego wprawiony kulturysta wybiera gadżety dodatkowe, jakimi są ciężarki lub sztanga to może pochwalić się coraz lepszą kondycją jak i dostrzegalnie polepszyć swoje rezultaty. Wszystkie ławki powstawały w nawiązaniu do wiedzy i doświadczenia instruktorów fitness. Dlatego są w stu procentach dopasowane do obszaru ćwiczeń, określanego przez ćwiczących jako uniwersalny. Do wykonania ławeczek wybierano wyłącznie materiały wysokogatunkowe. Ponadto, są to przyrządy estetycznie wykonane, które wpasują się w design każdej siłowni.

Oczywiście, śmiało można z nich również skorzystać w domu. Użyta wielostopniowa regulacja pozwala dopasować ławkę do własnego wzrostu, a także do rodzaju wykonywanych treningów. Ćwiczenia na ławkach K – SPORT da się wykonywać tak samo na siedząco, jak i na leżąco. Jeżeli ktoś natomiast chce zrobić trening klatki piersiowej to może wykorzystać bezpieczną pozycję ujemną. Zrobione z kauczuku osłony na nogach ławeczki zapobiegają przesuwaniu się sprzętu, a dodatkowo ochraniają podłogę. Nie będzie mowy o najmniejszych zarysowaniach.

Z jak największą dbałością zrobione bolce wpływają też na trwałość urządzenia, w preferowanej przez trenującego pozycji. Specjalne wałki, osłonięte gąbką umożliwiają zablokować nogi w czasie treningu, w pozycji siedzącej albo leżącej. Jako, że boki ławeczki są zaokrąglone, to nie trzeba się obawiać urazu w czasie trenowania. Ławki można wykorzystać bez problemu w mieszkaniu lub w trakcie wakacji, gdyż łatwa budowa umożliwi je szybko złożyć.

Dodaj komentarz