Renomowany gabinet urologiczny w Poznaniu

Zdrowie

Autor:

Specjalistyczny gabinet urologiczny w Poznaniu prowadzony jest przez Michała Jurasza. W ARCHEUS przyjmowani są pacjenci z chorobami takimi jak: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Realizowana jest diagnostyka, a o ile to potrzebne, chorzy poddawani są wyspecjalizowanemu leczeniu, także chirurgicznemu. Katalog operacji, jakim można się poddawać opublikowany jest na stronie gabinetu.

Można dowiedzieć się, jak przebiega badanie urologiczne, zobaczyć dane kontaktowe i zarejestrować się na pierwszą konsultację. Doktor realizuje kompletny zakres terapii schorzeń układu moczowego i męskich narządów płciowych. Kompletna diagnostyka rozszerzona jest każdorazowo o badanie ultrasonograficzne. Zabiegi oraz operacje, jakie są robione w takim miejscu to: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, operacje wodniaków jądra i torbieli nasiennych, zabiegi laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego przy użyciu botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego oraz kamicy moczowodowej i nerkowej oraz biopsja fuzyjna. Specjalista urologii ma imponujące wykształcenie i bez przerwy kształci się w kierunku, jaki jest dla niego wiodącym.

Można wobec tego spodziewać się, że świadczenia medyczne będzie realizować na najwyższym poziomie. Cechuje go także spersonalizowane podejście do wszystkich pacjentów. Przed podjęciem konkretnych działań medycznych zaznajamia się z historią choroby wybranej osoby.

Całościowe podejście sprawia, że chorzy prędzej dochodzą do zdrowia albo łagodniej przechodzą symptomy choroby. W trakcie długoletniej praktyki klinicznej udoskonalił techniki operacyjne, zarówno laparoskopowe, jak i tradycyjne. Zdał także szkolenie z obszaru ultrasonografii w Niemieckim Towarzystwie Sonograficznym DEGUM. To specjalista, jakiemu można w pełni ufać.

Dodaj komentarz