Renomowane biuro rachunkowości w Katowicach

Biznes, Praca, Finanse

Autor:

Renomowana kancelaria biegłych rewidentów prosperująca na obszarze Śląska stworzona przez Karolinę i Łukasza Bieleckich od zera w dniu dzisiejszym pozostaje przodownikiem w branży. Specjaliści proponują świadczenia księgowe, związane z podatkami i poradnictwo od 2013 roku. Od tego również czasu zdobyli spore zaufanie wśród klientów. Karolina Bielecka jest licencjonowaną główną księgową. W kancelarii zarządza działem księgowości. Łukasz Bielecki jest z kolei szefem zarządu, zdobył wykształcenie jako doktor nauk społecznych i jest również biegłym rewidentem. Posiada licencję Ministra Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych. Łukasz Bielecki rozporządza teamem audytu i pozostałych usług, równocześnie kontrolując prace działu księgowego.

Prezentowana kancelaria biegłych rewidentów zobowiązana jest do przestrzegania kilkustopniowego systemu kontroli jakości. Pracownicy przy wszystkich realizacjach postępują zgodnie z przepisami Kodeksu Etyki Zawodowej Księgowych IFAC. Obejmuje wyspecjalizowane działania, zachowanie tajemnicy poufności, odpowiednią precyzję, branżowe kompetencje, neutralność a także uczciwość. Usługi z zakresu księgowości zawsze wzorują się na jak najlepszych opcjach oraz na wysokiej jakości. Nadzór oraz inne świadczenia dostosowane są do wymagań klientów, plus jednocześnie do bieżących zapisów prawa. W przypadku jakichkolwiek pytań zainteresowany współpracą ma okazję uzupełnić formularz zgłoszeniowy, znajdujący się pod linkiem i na pewno w niedługim czasie nawiąże kontakt z nim pracownik z firmy. Po ustaleniu elementów relacji można będzie zająć się współpracą.

Propozycja jest kompletna i zawiera szeroką paletę świadczeń audytorskich, księgowych i doradczych. Wystosowana jest zarówno do dużych spółek giełdowych, jak i do mniejszych przedsiębiorstw. Zainteresowani mają możliwość decydować się między innymi na: prowadzenie ksiąg rachunkowych, nadzór zewnętrzny projektów sfinansowanych z dotacji Unii Europejskiej, czy doradztwo w obrębie rachunkowości oraz podatków. Kompetentni specjaliści wykonują też solidne ekspertyzy i sporządzają opinie ekonomiczno – finansowe.
Więcej na http://www.click2edu.pl/pasjans-online/

Dodaj komentarz