Ranking najlepszego bezprzewodowego odkurzacza elektrycznego 2022/2023 Top

Dom i Wystrój

Autor:

Kupowanie online nigdy nie jest łatwe, aby ułatwić wybór, przygotowałem ranking najlepszych bezprzewodowych mioteł elektrycznych, szczegółowo oceniając wszystkie aspekty techniczne i nie tylko tego produktu.

Oczywiście przy zakupie bezprzewodowej odkurzacza elektrycznej należy najpierw ocenić ogólną jakość. W tej zaktualizowanej tabeli znajdziesz tylko to, co najlepsze pod względem wzornictwa i ergonomii, ponieważ zapewniam, że jest to bardzo ważne.

Kolejnym czynnikiem, którego nie można pominąć, jest marka, którą wybierzesz, ponieważ dobór materiałów oraz warunki gwarancji są różne, co może mieć wpływ na ostateczną cenę sprzedaży, a także na parametry techniczne, które różnią się od modelu z wyższej półki. zdecydowanie tańszy.

Dogłębna analiza i wybór bezprzewodowej odkurzacza elektrycznej

Błogosławiony bądź bezprzewodowy. AMEN. Poważnie, bezprzewodowe elektryczne odkurzacza istnieją już od kilku lat i już trafiły do ​​serc tak wielu kupujących. Będzie powód, prawda? Przekonajmy się wspólnie o zaletach tego typu odkurzacza pionowego i określmy, które cechy należy ocenić, aby znaleźć model najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom. jak działają odkurzacze bezprzewodowe?

  1. Do tej pory najlepsze, co możesz kupić online, to:
  2. Hoover H-Free 100 HF122GPT firmy Hoover (Amazon Link).
  3. Hoover H-Free 100 HF122GPT bezprzewodowa ładowalna miotła elektryczna, bezworkowa technologia cykloniczna, ze szczotką do sierści zwierząt, wydajna, bateria 22 V, czas pracy 40 min, czerwona

Z całą pewnością można powiedzieć, że artykuł ten jest zdecydowanie najlepiej sprzedającym się produktem Amazona i cieszy się największą popularnością wśród konsumentów, spełniając wszystkie wymagane przez ekspertów Casaleonti cechy, a ponadto odpowiada za stosunek jakości do ceny. Możesz przeczytać recenzje i opinie Konsumenci Amazon, klikając tutaj.

ZALETY I WADY

Wydaje mi się prawie głupie, aby wymienić zalety posiadania bezprzewodowej odkurzacza: nazwa już mówi wszystko, jest bezprzewodowa! Oczywiście z takim modelem nie będziesz już miał drutu zawsze na środku stopy, ani nie będziesz musiał się martwić o zmianę chwytu za każdym razem, gdy osiągniesz granicę zasięgu działania odkurzacza (nowa zasięg działania będzie praktycznie NIESKOŃCZONY)

. Bardzo korzystne z punktu widzenia łatwości użytkowania. Kolejną dużą zaletą jest to, że biorąc pod uwagę, że obecnie wszyscy producenci wydają się chcieć skoncentrować się na tych produktach, jeśli potrzebujesz zaawansowanych funkcji, zakup bezprzewodowej odkurzacza jest w zasadzie koniecznością, a wszystkie inne odkurzacza są spychane do średnio-niskich zasięg.

Wreszcie, ponieważ wszystkie modele bezprzewodowe są bezworkowe, istnieją wszystkie nieodłączne zalety mechanizmu separacji cyklonowej:

  1. Mniejszy wpływ na środowisko ze względu na brak worków do wyrzucenia
  2. Brak utraty mocy po napełnieniu pojemnika
  3. Brak kosztów utrzymania (torby mogą kosztować około dziesięciu euro miesięcznie!)
  4. Podobnie jak w przypadku smartfonów…

Z drugiej strony wybór bezprzewodowej odkurzacza wiąże się z pewnymi wadami, które koncentrują się głównie w sektorze autonomicznym: znalezienie takiej z baterią, która zapewnia ponad 20 minut użytkowania, jest w rzeczywistości naprawdę trudną pracą.

A 20 minut to minimum dopuszczalne do posprzątania średniej wielkości domu (nie wspominając o większym domu!). Wadą są długie czasy ładowania, które wahają się od 3 do 6 godzin: krótko mówiąc, jeśli 20 minut to za mało, będziesz musiał długo czekać, aby kontynuować czyszczenie. Zasadniczo definicja niewygodnego.

Naturalnie dochodzą do tego nieodłączne wady technologii cyklonowej, a mianowicie konieczność utrzymywania pojemnika i filtra w czystości oraz nieefektywność dla alergików, ponieważ za każdym razem, gdy pojemnik jest otwierany, minimalna część kurzu jest nieuchronnie rozrzucana w powietrzu. Z pewnością drobne wady, jeśli nie jesteś uczulony na kurz (w takim przypadku unikaj WSZYSTKICH produktów bez toreb), ale nadal należy wspomnieć o kompletności.

I na tym kończy się zestawienie zalet i wad: już w tym momencie możesz zdecydować, czy miotła bezprzewodowa jest dla Ciebie, czy nie. W zależności od tego, co zdecydujesz, masz teraz dwie różne opcje:Jeśli nie odpowiada Twoim potrzebom, wybierz inny rodzaj produktu: odkurzacza elektryczne i odkurzacze z workami moim zdaniem byłyby dla Ciebie.

Jeśli korzyści są dla Ciebie stratosferyczne, a wady ostatecznie niewielkie, cóż, kontynuuj czytanie tego przewodnika, ponieważ zamierzam podać Ci wszystkie szczegóły, aby wybrać najlepszą bezprzewodową miotłę na rynku, dla Twoich potrzeb.

PRZEWODNIK DOBORU

BUDOWA

Nawet w przypadku odkurzacza bezprzewodowej jakość wykonania ma fundamentalne znaczenie. Odważyłbym się powiedzieć więcej niż fundamentalne, biorąc pod uwagę, że większość produktów należących do tej kategorii jest bardzo cienka lub w każdym razie o ograniczonych rozmiarach i wadze: taki produkt zbudowany z tworzyw sztucznych drugiej jakości na pewno nie przetrwa przez lata (i tutaj Jestem optymistą, musiałbym powiedzieć miesiące!). Dlatego kładę kontrolę materiałów jako pierwszy krok do oceny dobroci odkurzacza.

Dodaj komentarz