Prywatny styl czy styl glamour?

Moda & Uroda

Autor:

Moda bez ustanku się zmienia. W każdym sezonie zwraca się szczególną uwagę na rozmaite detale. Wraz ze strojem zmienia się również makijaż. Projektanci mody rekomendują intensywne, żywe odcienie, mocne podkreślenie oczu, grube kreski. Na wieczór oferuje się stosowanie kosmetyków z brokatem, mieszanie ewidentnych barw, mocne uwydatnianie oczu i ust. Ponadczasowa jest jednakże naturalność.

Kapitalnie sprawdza się na co dzień a również na specjalne okazje. Subtelny oraz delikatny makijaż może nadzwyczajnie podkreślić urodę. Odpowiednio dobrany podkład rozświetla cerę i nadaje jej jednolity kolor. Korektory maskują niedoskonałości. Brązowe cienie optycznie uwydatnią oko. Beżowe zaś efektywnie oświecają cienie pod oczami. Rzęsy naturalnie wydłuża mascara w brązowym bądź popielatym kolorze. Usta czule uwydatnia bezbarwny błyszczyk.

Naturalność w szeregu przypadków kojarzona jest ze zdrowiem, młodością oraz dziewczęcością. Przenigdy także nie wychodzi z mody. Subtelny makijaż całkowicie sprawdza się w pracy, na zakupach, na uczelni a także na romantycznej randce. Moda zmienia się z dowolnym sezonem. Projektanci promują coraz to pionierskie wzory, materiały, kolory i tkaniny. Stroje uzupełniają z reguły gustowne dodatki. W jednym sezonie modne są paski, w innym preferuje się kraty. Jeszcze inny sezon ma okazję lansować geometryczne wzory. By nie zakwalifikować modowej wpadki, należy bez ustanku śledzić pokazy mody, czytać prasę barwną i oglądać profesjonalne programy o modzie, w których styliści radzą, co najporządniej nosić.

Warto także od czasu do czasu przeglądać i uzupełniać własną garderobę – korzystna będzie też super damska torebka. Szczególne miejsce w szafie powinna posiadać niemniej jednak zawsze niewymuszona elegancja, inaczej klasyczne oraz wieczne kreacje. Z mody nigdy nie wychodzi mała czarna, dżinsy, klasycznie skrojone żakiety i marynarki. Zimą nieustannie modne są gładkie golfy w ciepłych barwach. Do tej klasyki warto jest dokomponowywać aktualnie modne w sezonie akcesoria. Eksperymentowanie z modą to najlepszy sposób na stworzenie własnego niepowtarzalnego stylu. Pomysłowo unowocześniona klasyka z pewnością nie będzie nudna oraz mdła.

Dodaj komentarz