Profesjonalne świadczenia w zakresie gięcia blach różnego typu

Usługi

Autor:

Grupa Wiss pośród licznych usług oferuje również takie związane z gięciem blachy. Rzetelne świadczenia w zakresie gięcia blach dowolnego rozmiaru są zrealizowane precyzyjnie oraz o czasie, z uwagi na to, że zakład dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym. Dlatego opłaca się rozpocząć współpracę z Wiss, telefonując albo przesyłając formularz zgłoszeniowy za pośrednictwem witryny internetowej. Usługa taka jak gięcie blachy bielsko wykonywana jest przy zastosowaniu nowoczesnych hydraulicznych pasów krawędziowych, sterowanych numerycznie. Ich maksymalny nacisk wynosi dwieście dwadzieścia ton. Naciski te umożliwiają zginać blachy do dziesięciu mm grubości a także trzech m szerokości.

Doświadczenie pracowników Wiss oraz dysponowanie innowacyjnym sprzętem umożliwiają zginanie blach o bardzo skomplikowanych formach. Wysoka jakość i precyzja gięcia zagwarantowana jest na równi przy realizowaniu zamówień większych, mniejszych, jak i prototypów. Gięcie części odbywa się z precyzją do 0,1 milimetra, ze 100% powtarzalnością. Kąty da się z kolei korygować przez doginanie. Na witrynie Wiss można sprawdzić dotychczasowe portfolio i przekonać się, że w dziedzinie gięcia blach Wiss jest liderem.

Prasy krawędziowe robią wszystkie czynności sprawnie, a obsługują je doświadczeni technicy. Duża gama wykorzystanych dodatków umożliwi wszechstronne wykorzystania oraz elastyczność. Nie ma znaczenia długość, grubość, wytrzymałość, czy twardość blachy, bo technicy użyją do prac bezdotykowych mierników laserowych. Zrealizowana w Wiss obróbka plastyczna metali jest natychmiastowa, precyzyjna i gwarantuje najwyższą seryjność. Jest to nie tylko efektywne, ale też ekonomiczne. Zastosowana przez specjalistów technologia ma wyjątkowe znaczenie w przypadku założenia powtarzalności całego procesu, podczas gdy chce uzyskać się dużą serię takich samychelementów przy niskim koszcie za 1 element. Uniwersalna technika stosowana jest na cienkich, jak i na grubszych blachach.

Dodaj komentarz