Profesjonalna naprawa przekładni kierowniczej

Motoryzacja i Transport

Autor:

Profesjonalna regeneracja przekładni kierowniczej to specjalność marki REGENERACJAPRZEKŁADNI.PL. Usługa realizowana jest w odniesieniu do samochodów osobowych oraz dostawczych. Na usługi jakimi są naprawa kolumny kierowniczej przyznana jest roczna gwarancja. Przedsiębiorstwo funkcjonuje zarówno stacjonarnie, jak i wysyłkowo. Doświadczeni mechanicy na początku wszystko przeanalizują, a następnie usunięta jest rdza i odbywa się wyregulowanie całości.

Przedsiębiorstwo funkcjonuje zarówno stacjonarnie, jak i wysyłkowo, a więc zepsutą część można przesłać. Gotowe przekładnie są następnie wysyłane za kaucją zwrotną. Jeżeli do mechaników dostarczy się zepsutą część, w pierwszej kolejności zajmą się oni analizą tego elementu, zanim jeszcze go będą rozbierać. Po usunięciu rdzy, wżerów i korozji zostaje dopasowana tuleja jaka prowadzi do przekładni samochodowej. Wymieniane będą również uszczelniacze na dedykowane dla konkretnego modelu.

Są to części oryginalne, wobec czego można być pewnym, że będą sprawne przez długi czas. Po zmianie uszczelniaczy przeprowadzona będzie całościowa regeneracja przekładni, gwarantująca dłuższy czas zastosowania. Po jej zakończeniu każda z przekładni poddawana jest testom ciśnieniowym. Firma ma już na koncie sporą liczbę zregenerowanych przekładni. Ze względu na to, że ma dwadzieścia dwie siedziby na terenie całego kraju, nie ma problemu z tym, żeby skierować się do wybranego punktu, niezależnie od tego gdzie się mieszka albo po prostu przesłać element.

Zregenerowaną maglownicę uzyska się maksymalnie do trzech dni roboczych. To pozwoli szybciej chwalić się sprawnym autem i nie obawiać wypadku. Ze względu na to że jazda z uszkodzoną przekładnią nie zalicza się do bezpiecznych, nie można tego bagatelizować. Może albowiem doprowadzić to do blokowania kół w jednej pozycji albo może utracić się możliwość skręcania. Wtedy natomiast podwyższa się niebezpieczeństwo kolizji. Z tego powodu należy reagować, gdy zauważy się już początkowe objawy, nawiązując kontakt z przedstawicielami podanej firmy.

Dodaj komentarz