Pomoc w wyznaczeniu zdolności kredytowej

Biznes, Praca, Finanse

Autor:

Wrocławska agencja pośrednictwa finansowego SDP Finanse oferuje usługi ekspertów od kredytów, którzy pomagają w doborze najlepszej oferty kredytu. Z rad specjalistów korzystają zwłaszcza te osoby, które interesują się kredytami pod hipotekę.

Każdy doradca kredytowy ma kwalifikacje do tego, by doradzić zainteresowanym. Osoby, którym zależy, aby oferta pożyczki na dom lub mieszkanie była zindywidualizowana po zobaczeniu strony agencji znajdą istotne informacje, motywujące do współpracy. Na witrynie udostępniony jest kalkulator na bazie jakiego można wyliczyć różnicę w opłatach pomiędzy przeciętnym kredytem hipotecznym a najkorzystniejszym z dostępnych.

W kalkulatorze wystarczy podać: kwotę kredytu z czasem kredytowania. Specjaliści kredytowi dbają o interes klientów i z tego względu firma ma przychylne opinie. Warto umawiać się na spotkanie, klikając w odpowiednie rubryki albo dzwoniąc. Pierwsza rozmowa jest darmowa.

Analizując liczbę zainteresowanych, firma SDP Finanse wyraźnie wybija się w porównaniu z konkurencją. Ma oddziaływanie na to spersonalizowane podejście doradców do konsumentów starających się o kredyt hipoteczny. Na dodatek na spotkaniu można sprawdzać oraz omówić oferty aż z 15 banków oraz wytypować najlepsze wyjście. Konsumenci dostrzegają, że dokładne zestawienie kilku ofert to szansa na oszczędności, ponieważ otrzyma się tańszy kredyt pod swoje możliwości zarobkowe.

Dodaj komentarz