Perfekcyjnie wykonywane zabiegi kosmetologiczne oraz efektywny makijaż permanentny na terenie Bielsko – Białej

Moda & Uroda

Autor:

Świetnie zrobione zabiegi kosmetologiczne oraz efektywny makijaż permanentny na terenie Bielsko – Białej wykonywane są w studio urody BossKa Beauty. Cała oferta zamieszczona jest pod linkiem www.bosskabeauty.pl i opłaca się z nią zapoznać. Klientki są przekonane, że oddają się w specjalistyczną opiekę, ponieważ doświadczone ekspertki z zakresu kosmetologii regularnie śledzą trendy w dziedzinie makijażu oraz medycyny estetycznej.

Cały team przeprowadza zabiegi w miłej i atmosferze, używając sprawdzonego sprzętu. Dlatego wszystkie czynności są higieniczne. Najbardziej bogata jest oferta oferta odnosząca się do makijażu permanentnego. Zawiera ona: makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny ust oraz makijaż permanentny powiek. Makijaż permanentny brwi może być wykonany technikami: ombre, cienia albo pudrową. Makijaż permanentny ust obejmie kontur z wypełnieniem albo z cieniowaniem. Makijaż permanentny powiek dotyczy: powieki górnej zagęszczającej linię rzęs, użycia kreski dekoracyjnej, kreski cieniowanej lub powieki dolnej. W gabinecie wykonywane są korekty dla wszystkich makijaży.

Metoda każdorazowo jest indywidualnie dobierana jest do klientki oraz szczegółowo omówiona przed przeprowadzeniem zabiegu. Cennik za makijaże podano na witrynie. Zabiegi odbywają się często dwuetapowo. Ceny zawierają: zabieg podstawowy, znieczulenie oraz dopigmentowanie. O tym, jak przebiega makijaż permanentny i ile zajmie jego wykonanie, informuje kosmetolog. Usługi z dziedziny kosmetyki estetycznej, z jakich można skorzystać w BossKa Beauty to natomiast: mezoterapia igłowa twarzy, szyi, dekoltu, rozstępów i blizn, Meso BB Glow twarzy, szyi, dekoltu, lipoliza iniekcyjna na wybranych częściach ciała jak: podbródek, żuchwa, policzki, kolana, łokcie, ramiona, uda, bryczesy, boczki, pośladki, brzuch oraz plecy. Klientki chodzą ochoczo na mezoterapię igłową, jaka może objąć: okolice oczu, skórę głowy, dłonie, twarz, szyję i dekolt.

Dodaj komentarz