Niewielkie gadżety wykorzystywane do sportów miejskich

Usługi

Autor:

Nieduże zabawki używane do sportów miejskich są od kilku lat bardzo popularne. Pochodzące z Japonii kendama można kupić w punkcie sprzedaży Active Kid. Z uwagi na konstrukcję oraz sposób wykorzystania kendamy nazywa się jako „japońskie jo – jo”. Każda taka zabawka złożona jest z trzonu, kulki i ito łączącego obie części. W skład kena zaliczają się miseczki dowolnej wielkości – small cup, big cup a także button cup.

Ostre ukończenie kena, a więc spike nadaje się do trafienia w otwór jaki znajduje się w zaokrąglonej tamie. Gracze mają na celu nabijać drewnianą kulkę na odstający szpikulec, trzymając dłonią trzon. Na nim zamieszczone są natomiast charakterystyczne zagłębienia, pozwalające na podbicie piłek.

Podczas turniejów kendama ceniona jest technika wykonywania trików. Triki wykonane przy pomocy kendamy to idealna rozrywka. Dzięki nim można ćwiczyć także: dokładność, cierpliwość, równowagę, panowanie nad emocjami, skrupulatność, błyskotliwość i całościową sprawność ruchową. W Japonii przyjmuje się, że opanowanie kendamy jest jednoznaczne z panowaniem nad sobą. W punkcie sprzedaży Active Kid dostępne są kendamy marki Krom.

Z ich pomocą można wykonać nawet nad wyraz trudne triki. Cechuje je trwałość, ciekawy wygląd oraz solidność wykonania. Zrobione są bowiem z drzewa bukowego oraz klonowego. Gadżety te mają również właściwości zapobiegające ślizganiu się, czyli można utrzymać je w rękach bez problemu. Kendamy w sklepie Active Kid można nabywać tak samo, gdy jest się początkującym graczem, jak i wtedy, gdy ma się doświadczenie.

Modeli jest wiele i każdy z nich jest scharakteryzowany, co ułatwi zakup. Dodatkowo, można dowiedzieć się, czym się sugerować w trakcie kupowania określonych gadżetów. Zabawki dobierają gracze początkujący, średniozaawansowani i zawodowi, którzy występują na mistrzostwach kendamy. Imponująca jakość i dokładność wykonania dają pewność, że z pomocą kendamy można będzie zrobić dowolne sztuczki. Opłaca sę sprawdzać dostępne modele i dopasować idealne pod własne wymagania.

Dodaj komentarz