Najlepszy niedrogi bezprzewodowy odkurzacz do włosów zwierząt domowych: Black + Decker

Dom i Wystrój

Autor:

Black + Decker Dustbuster Odkurzacz ręczny Advanced Clean+. Ten ręczny bezprzewodowy odkurzacz ma antysplątaniowe gumowe włosie, które łatwo zbierają włosy zwierząt domowych w doświadczeniu Turleya, a także dwie prędkości z trybem powerboost, funkcję opróżniania jednym dotknięciem, zmywalny filtr i 20-woltową baterię litowo-jonową.

„Jestem mamą dwóch futrzanych dzieci, więc zaufaj mi, znam psie włosy”, powiedziała. „Ma również bardzo długą przystawkę do narzędzi szczelinowych, która może się przydać do chwytania tych włosów pod kanapą lub w szczelinach w samochodzie”. więcej informacji

Najlepszy wytrzymały odkurzacz bezprzewodowy: Dyson

Dyson V11 Torque. Trzy słowa podsumowują ten bezprzewodowy odkurzacz kijowy, według Prouty: potężny, lekki i długotrwały. „Jego czas pracy wynosi do 60 minut na jednym ładowaniu, a pozostały czas jest wyświetlany na ekranie LCD u góry”, wyjaśnił wcześniej. „Jest również wyposażony w narzędzia do czyszczenia prawie każdej powierzchni, którą można znaleźć w większości domów.

Najlepszy bezprzewodowy odkurzacz do codziennego użytku: Shark. Shark IZ163H Rocket Pet Pro. Z czasem pracy do 40 minut, możliwością przekształcenia w odkurzacz ręczny i światłami LED, które oświetlają brud pod meblami, ten ważący 3,34 funta bezprzewodowy odkurzacz może poradzić sobie z brudem na wielu powierzchniach. „Ta opcja ma samoczyszczącą się rolkę szczotki i podoba mi się to, że z łatwością usuwa zarówno długie włosy, jak i sierść zwierząt domowych” – powiedział Turley. „Pozwala również na wygięcie różdżki, dzięki czemu odkurzanie pod meblami i w rogach staje się dziecinnie proste”.

Zalety i wady odkurzacza bezprzewodowego

Chociaż modele bezprzewodowe nie są zazwyczaj najmocniejszymi dostępnymi odkurzaczami, mają kilka istotnych zalet. Według ekspertów, z którymi się konsultowaliśmy, są to. Wygoda. Nie musisz szukać gniazdka, aby skorzystać z odkurzacza bezprzewodowego, ani zwijać przewodu podczas odkładania go na miejsce.

Waga. Odkurzacze bezprzewodowe, które nie są obciążone długim przewodem, ważą mniej i zajmują mniej miejsca, co ułatwia ich przechowywanie. „To również sprawia, że większość z nich jest dobrym wyborem do szybkiej, codziennej konserwacji” – dodaje Dulude.Przenośność. Ponieważ źródło zasilania nie jest zależne od gniazdka, odkurzacze te można zabrać ze sobą wszędzie, od samochodu lub łodzi po garaż.

Poziom hałasu. Wiele odkurzaczy bezprzewodowych jest często cichszych niż ich przewodowe odpowiedniki, jak twierdzi Turley. Jeśli poziom hałasu jest dla Ciebie ważny, zaleca ona sprawdzenie recenzji i danych producenta.Dulude ostrzegła, że istnieją również potencjalne minusy bezprzewodowego odkurzacza, o których powinni wiedzieć klienci.

Wyjaśniła, że nie są one idealne dla osób intensywnie sprzątających, ponieważ odkurzacze zasilane bateryjnie są zazwyczaj mniej wydajne niż odkurzacze przewodowe – ich moc jest tak duża, jak długi jest czas pracy baterii. „Odkurzacze bezprzewodowe potrzebują energii z akumulatora, aby działać, a gdy bateria zaczyna się rozładowywać, spada również siła ssania” – wyjaśnia. „Jeśli chcesz wykonać świetną pracę przy odkurzaniu, potrzebujesz dużej siły ssania od początku do końca”.

Turley powiedziała, że intensywność ssania, jakiej potrzebujesz, zależy od rodzaju podłóg, jakie masz, więc upewnij się, że weźmiesz pod uwagę, gdzie będziesz używać modelu bezprzewodowego. „Jeśli używasz go na twardym drewnie, prawdopodobnie nie będziesz potrzebował czegoś tak mocnego, jak na dywanach” – powiedziała.

Wreszcie, chociaż odkurzacze bezprzewodowe są zwykle bardziej kompaktowe i łatwiejsze do przechowywania, Turley zwróciła uwagę, że należy zastanowić się, gdzie planujemy przechowywać odkurzacz bezprzewodowy i czy można go w tym miejscu ładować. Odkurzacze przewodowe są zależne od gniazdek podczas procesu sprzątania, natomiast modele bezprzewodowe zazwyczaj muszą znajdować się w pobliżu gniazdka, gdy nie są używane, aby mogły się naładować.

Jak kupować nowy odkurzacz bezprzewodowy.

Jeśli jesteś na rynku nowego odkurzacza bezprzewodowego, przed podjęciem ostatecznej decyzji musisz wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników.Bateria. Według Dulude, najważniejszą rzeczą w odkurzaczu bezprzewodowym jest żywotność baterii. „Sprawdź, jak długi jest czas pracy na pełnym naładowaniu”, powiedziała. „A najlepiej, jeśli jest wyposażony w zapasową baterię, abyś mógł kontynuować pracę, gdy druga bateria się ładuje”.

Rozmiar i waga. Chociaż może się wydawać, że nie ma to ogromnego wpływu, waga odkurzacza ma znaczenie. „Chcesz, aby był tak lekki i mały, jak to tylko możliwe, nie rezygnując z rzeczywistej funkcjonalności odkurzacza” – powiedział Dulude.Kosz na śmieci. Nie tylko rozmiar kosza na śmieci ma znaczenie – będzie miał wpływ na to, jak często trzeba będzie się zatrzymywać i opróżniać go – ale Dulude podkreślił również, że należy sprawdzić, czy łatwo go opróżnić, gdy się zapełni.

Gwarancja. Warto upewnić się, że odkurzacz bezprzewodowy jest objęty gwarancją – zwłaszcza taką, która trwa dłużej niż rok. „Pracowałem z kilkoma bezprzewodowymi odkurzaczami i zdarzyło mi się, że szybko się zepsuły i nie miałem nadziei na ich wymianę” – powiedział Dulude.

Wyczucie. Turley jest „wielkim zwolennikiem” faktycznego trzymania odkurzacza w ręku przed zakupem (jeśli to możliwe) i sprawdzenia, jak się go czuje podczas manewrowania w różnych pozycjach. „Zwłaszcza w przypadku modelu bezprzewodowego, chcesz mieć pewność, że wygodnie leży w dłoni, nie jest zbyt ciężki i że bateria wytrzyma naładowanie tak długo, jak to konieczne” – dodaje.

Dodaj komentarz