Luksusowe hotele w Krakowie

Sport & Turystyka

Autor:

Prestiżowe obiekty hotelowe w Krakowie Best Western przeznaczone są dla klientów, którym będzie zależeć na tym, żeby przebywać w komfortowych warunkach, niezależnie od tego, czy w stolicy województwa małopolskiego przebywają na urlopie, lub w podróży służbowej.

Best Western Plus Kraków Old Town jest miejscem, które bardzo dobrze wpisze się w warunki, jakich spodziewają się goście. Poza licznymi ułatwieniami można oczekiwać też, że hotel kraków podgórze będzie przygotowany do aktualnych obostrzeń powiązanych z pandemią. Niebanalnie wystylizowane wnętrza oraz najwyższa jakość obsługi powodują, że osoby, które pojawią się tutaj przynajmniej raz z pewnością będą chciały jeszcze w to miejsce wrócić. Zwłaszcza, że lokalizacja w stricte centrum Krakowa jest bardzo wygodna.

Od rynku hotel umieszczony jest tylko o parę kroków. Obiekt hotelowy znajduje się w odnowionej, zabytkowej kamienicy. To bardzo dobre wyjście dla osób które cenią historyczne nawiązania. 92 pokoje dostępne są w 2 standardach. Do użytku gości pozostaje parking w obiekcie. Na terenie Best Western Plus Kraków Old Town działa restauracja Midtown, w jakiej serwowane są bardzo dobre dania kuchni polskiej, międzynarodowej oraz specjały Szefa Kuchni. W restauracji każdego dnia podawane są też smaczne śniadania, wykonane wyłącznie ze świeżych warzyw i owoców. Pokoje dostępne są dla gości w standardach Premium oraz Superior.

Uposażone są one w wiele udogodnień, z jakich goście bez wątpienia z chęcią będą korzystać w czasie pobytu. Na witrynie hotelu wszystkie pokoje są dokładnie opisane. W hotelu z chęcią zameldują się także goście biznesowi, tym bardziej, że sale konferencyjne są wszechstronnie wyposażone. Pakiety specjalne spełnią wymagania gości którzy przyjeżdżają do Krakowa, abstrahując od tego, jaka panuje pora roku. W znajdującym się w Krakowie hotelu można też decydować się na zrobienie przyjęć okolicznościowych. Obiekt taki przystosowany jest dla wielu gości, o przeróżnych wymaganiach.

Dodaj komentarz