Kwiaty oraz kokardy we włosach – w jaki sposób odmłodzić się przez fryzurę?

Moda & Uroda

Autor:

Dwa kucyki zataczają koło w świadomości żeńskiej. Najpierw kojarzone są z bezmyślnością dziecięcych lat spędzonych na podwórku, najchętniej na trzepaku lub ewentualnie przy grze w klasy albo skokach w gumę. W wieku dorastania niezwykle z zapałem się ich pozbywamy, tocząc boje z mamą przed wyjściem z domu. Odbierając się kucyków dajemy znać o swej dorosłości.

Raczej czy później zaczynamy tęsknić do tych niefrasobliwych lat, co każe nam mieć sentyment również do dwóch ogonków. I znowu okazuje się, iż co stare, to solidne, a innowacyjne mody i pomysły jedynie bazują na tych sprawdzonych ideach. Dziewczęcość ma swój urok zawsze, ma prawo z wiekiem nawet coraz większy.

Wskutek tego nie bójmy się być odważne oraz pozwólmy sobie na duży come back tej wypróbowanej fryzury – polecamy odmładzające fryzury dla 40 latki. Ażeby nie była ona śmieszna, potrzebna będzie dbałość o detale. Aby doliczyć jej trochę powagi i drapieżności dojrzałej kobiety, użyjmy gofrownicy. Dzięki temu włosy będą zwichrowane i niesforne. Po uczynieniu równego przedziałka zbierzmy je w dwa doskonałe kucyki nad uszami, a zamiast gumek wplećmy tiulowe wstążki. Wynik dzikiej chłopczycy murowany, tak samo jak zainteresowanie płci przeciwnej, jacy to zestawienie miłują w największym stopniu.

Wydaje się, iż na pewnym etapie naszego życia szkolny warkocz odchodzi na solidne w zapomnienie. Nic o wiele bardziej błędnego, o czym wolno się przekonać śledząc najsłynniejsze nawet pokazy mody,. Okazuje się, iż nie ma bardziej ponadczasowej fryzury, aniżeli nieśmiertelny warkocz. Można go nosić na tysiące sposobów i różnorako dekorować. Obojętnie od tego, czy będzie to kłos, czy francuz, czy najprostszy splot, zawsze będziemy wyglądać dziewczęco oraz pociągająco. Rzecz jasna aktualne trendy lansują na ogół bardziej zwichrowaną jego formę.

Kluczową radą jest spryskanie warkocza lakierem przed czesaniem, to właśnie dzięki temu będzie on znacznie bardziej błyszczący i poprawniej prezentujący się. Odwrotnie należy postąpić z górna partią włosów, przy głowie. Tym należy pozwolić na luźne opadanie, mierzwienie oraz najogólniej mówiąc życie własnym życiem. Wskazane jest nawet celowe stworzenie lekkiego nieładu w tej partii. Należałoby trzymać się też zasady, iż im luźniej, tym odpowiedniej. Ostateczny efekt ma obowiązek robić wrażenie luksusowego, jednakowoż również niewinnego, odrobinę szkolnego. Powodzenie u mężczyzn tym sposobem zostaje wprost zapewnione.

Dodaj komentarz