Internetowa hurtownia instalacyjna z przeróżnym zbiorem produktów

Budownictwo & Dom

Autor:

Swatt.pl to internetowa hurtownia instalacyjna z bogatym asortymentem. Jest to renomowany odział firmy Polska Ekologia Sp. z o.o., jaki zajmuje się profesjonalną sprzedażą hurtową oraz dla klientów prywatnych produktów z szeroko pojętej branży grzewczej. Konsumentami do jakich głównie wyznaczona jest oferta Hurtownia Instalacyjna Swatt.pl są przedsiębiorstwa instalacyjne z Polski, Czech, Słowacji, Austrii i Niemiec. Poza propozycją sprzedaży eksperci z Swatt.pl prowadzą także szkolenia a także służą profesjonalnym doradztwem technicznym.

Ponadto, konsumenci mogą liczyć na tego typu udogodnienia jak: bezpłatne wykonywanie projektów, korzystny system udzielania rabatów, czy program lojalnościowy. W Swatt.pl oferowane są jedynie produkty imponującej wartości użytkowej, z pełnym serwisem. Dlatego klienci mają pewność, że nawet jeśli coś zniszczy się, to nie będą musieli przerywać pracy w firmie na dłużej, gdyż wszystko będzie sprawnie zreperowane. Duże doświadczenie firmy Polska Ekologia Sp. z o.o. może wyrazić się między innymi w tym, że już od około 30 lat marka jest rozpoznawalna w sprzedaży elementów do systemów solarnych bądź pomp ciepła.

Obecnie z firmą współpracują cenione firmy instalacyjne i ciągle rozszerza się ich grono. Mający siedzibę w Katowicach sklep jest miejscem, w jakim można wyszukać dużo nowych produktów z branży. Stali klienci doceniają to, że udostępnione są też produkty sprawdzone, a przy dłuższej współpracy można liczyć na promocje. Mogą oni także dołączyć do programu PARTNER SWATT, gdzie punkty zbierają zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa. Zrealizowane transakcje naliczone są od razu na konto klienta już po kompletnej realizacji zamówienia, łącznie z dokonaniem płatności. Po zebraniu potrzebnej liczby punktów można je wymienić na nagrody w postaci dowolnego zbioru produktów zamieszczonego w panelu hurtowni. Zasady funkcjonowania programu partnerskiego oraz tego, jak dokonywać płatności podane są na witrynie internetowej.

Dodaj komentarz