Innowacyjnie wykonane elektrobębny dedykowane do wykonywania czynności lekkich

Przemysł

Autor:

Nowocześnie zaprojektowane elektrobębny dedykowane do wykonywania zadań lekkich oferuje dystrybutor Hard – met. Jest to dystrybutor licznych renomowanych producentów, a więc można spodziewać się, że propozycja z tego obszaru będzie perfekcyjnie wystosowana.

Zaprezentowane pod adresem http://hard-met.pl/oferta/elektrobebny-do-zadan-lekkich dedykowane są do transportowania lekkich a także często pakowanych już produktów. Często pracują one na taśmach przenośnikowych. Ich zwarta powłoka sprawia, że elementy te bardzo dobrze sprawdzają się w transporcie tych materiałów, jakie wymagają zachowania czystości. Zaprezentowane elektrobębny można w takim razie wykorzystać w wielu dziedzinach przemysłu. Jako użyteczny element taśm przenośnikowych osiągają nawet 98% sprawności. Wynika to z projektu elektrobębnów, gwarantujących niższe straty związane z tarciem. Elektrobębny mają stopień ochrony IP66 oraz IP67, co wskazuje iż będą odporne na działanie czynników jakimi są: woda, pył, chemikalia, oleje, smary, bądź tłuszcze. Z uwagi na to, że zaoferowane elektrobębny są wykonywane ergonomicznie, nie zajmują zbyt wiele miejsca.

Z tego względu, kiedy ktoś w magazynie nie ma zbyt wiele przestrzeni, to wskazane elementy będą dla niego doskonałym rozwiązaniem. Jedynym elementem, jaki będzie wystawać poza konstrukcję jest bowiem puszka elektryczna albo przewód. Szczelna konstrukcja elektrobębnów sprzedawanych w Hard – met eliminuje też konieczność kupowania dodatkowych części. Elektrobębny można umyć pod ciśnieniem i nie obawiać ich zniszczenia. Bardzo dobrze będą nadawały się do przemysłu spożywczego, ze względu na wykonanie ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej. Konsument w trakcie złożenia zamówienia może personalizować typ pokrycia elektrobębna, by mieć pewność, że nie ulegnie zniszczeniu on w tych warunkach, w jakich będzie eksploatowany. Zależnie od potrzeb, jak i budżetu, elektrobębny mogą być zrobione z przekładniami polimerowymi, aluminiowymi lub stalowymi. Katalogi produktów udostępnione są na witrynie dystrybutora.

Dodaj komentarz