Innowacyjne systemy zaprojektowane do ozonowania wody

Usługi

Autor:

Woda z ozonem jako podstawa zdrowego jedzenia polecana jest przez zakład Ozon Food. Wysokojakościowe urządzenia służące czynności jaką jest ozonowanie wody przemysłowej działają sprawnie, co może przełożyć się na dobre opinie o zakładzie pracy. Generatory sprawdzą się w trakcie dezynfekcji, co w czasie pandemii COVID 19 jest znaczące.

Zaopatrując się w wszechstronny system ozonowania od Ozon Food można oczekiwać na kompleksową obsługę: od wykonania projektu, przez wyprodukowanie, montaż, szkolenie z obsługi i serwis. Wszystkim zajmuje się jedna firma, a więc można liczyć na sprawne wykonanie. Zintegrowanie kilku urządzeń w jednej instalacji jest wygodne. Urządzenia są odporne na wpływ wody, w związku z czym w trudnych warunkach branży spożywczej sprawdzą się świetnie.

Prezentowane urządzenia są zautomatyzowane oraz obsługuje się je bez problemu. Ozonowanie wody pozwoli przedsiębiorcy posługiwać się znakiem „Bezpieczna Żywność”. Każda z instalacji jest zaprojektowana pod potrzeby zamawiającego, co zapewnia sporo korzyści. Można oczekiwać na szybki serwis, bo nie trzeba oczekiwać na części zagraniczne. Obszary, w jakich mogą być zastosowane urządzenia do ozonowania to: owoce i warzywa, drób, mięso, ryby i owoce morza, jaja oraz indywidualne wykorzystanie.

Wykorzystywana na skalę przemysłową woda ozonowana zapewnia stuprocentową świeżość produktów spożywczych. Mycie jedzenia wodą z ozonem przedłuża świeżość wyrobów spożywczych i nie dopuszcza do pojawienia się bakterii. Jedzenie będzie miało doskonały wygląd oraz zapach. Wykorzystując generatory nie używa się środków chemicznych. To bardzo dobry sposób na rozwój firmy. Przemysłowe wytwarzanie ozonu z powietrza jest tym, na co warto się zdecydować. Ozon Food udzieli klientom wielu informacji, dlatego warto pracownikom ufać i decydować się na ich propozycje. Woda ozonowana to woda idealnie sprawdzająca się w branży spożywczej. Jest sterylna i ma właściwości prozdrowotne.

Dodaj komentarz