Elitarna łazienka z prysznicem

Budownictwo & Dom

Autor:

W bieżących czasach, rzadko kiedy tak właściwie wolno spotkać miejsce noclegowe, które nie ma sauny bądź też innego urządzenia z serii SPA.

Konkurencja w branży turystycznej jest kolosalna. Nawet niewielkie pensjonaty, aby przyciągnąć gości, są w tej kwestii wyposażone. Akceptowalne jest to, ponieważ są sauny, które własnym wyglądem przypominają duże kabiny prysznicowe. Sauna na podczerwień dla 2 ludzi, z ucieleśnionymi siedzeniami, łączem mp3 i CD, komputerem sterującym funkcje, a również kontrolującym temperaturę i zamykającym promienniki, kiedy ta spadnie 3 stopnie poniżej ustawionej.

Zrealizowana z ręcznie obrabianego drewna, tak zwanej melaminy. Drzwi z hartowanego szkła, poliuretanowe wkładki ulokowane na podłodze, terapia świetlna – kolory ustawiane ręcznie, wentylator, głośnik, radio, blokada przycisków, regulacja głośności. Fantastyczne rozstrzygnięcie w apartamencie dla dwojga. Stale będzie to dla gości poboczną atrakcją, tym bardziej, kiedy wolno z niej skorzystać w zaciszu prywatnego pokoju. Splendor dla dwojga.

Jeśli sama sauna to dla gości za mało, istnieją też rozszerzone możliwości. Należy wychodzić naprzeciwko wymaganiom konsumentów, albowiem konkurencja rośnie w siłę, a każdemu posiadaczowi hotelu, czy pensjonatu, zależy by utrzymać się na rynku. Innym typem wielofunkcyjnej kabiny prysznicowej typu kabiny prysznicowe koło, jest kabina SPA, z sauną, hydromasażem oraz jacuzzi. Oferuje ona prysznic tropikalny, czym jest deszcz padający z sufitu kabiny, masujące dysze – 6 na plecy i 2 na stopy. Dla masażu stóp dołączone są na domiar tego 4 rolki masujące. Prysznic jest wielofunkcyjny, to właśnie dzięki ręcznej słuchawce. Sauna parowa w połączeniu z aromaterapią. Jacuzzi, inaczej masaż w wannie biczami i dyszami wodnymi. Rezultatu dodaje diodowe, podwodne oświetlenie. Sterylizacja ozonowa, radio, telefon, regał na kosmetyki, wyjście na odtwarzacz CD/DVD, oparcie, dwukomorowy pojemnik na płyny oraz bez liku innych, funkcjonalnych detalów. Autentyczny rarytas. Można ją zastosować w jednym pokoju, czy też jako oddzielne ulokowanie, osiągalne dla wszystkich.

Dodaj komentarz