Działający mobilnie serwis opon dla aut ciężarowych

Usługi

Autor:

Działający mobilnie serwis opon dla aut ciężarowych Truck Opony s.c. na terenie Poznania i okolic cieszy się dobrymi opiniami. Samochody z całodobowy serwis opon podjeżdżają na miejsce podane przez klienta z całym sprzętem. To umożliwia prawidłowy montaż i demontaż opon ciężarowych w różnym rozmiarze.

Wykonane mogą być także: pogłębienie bieżnika opon, naprawa opon na zimno i na gorąco, sprawdzenie ciśnienia w oponach, bądź wyważanie kół zależnie od rodzaju felgi z użyciem techniki tradycyjnej lub proszkowej. Zaprezentowana firma rozpoznawalna jest z tego, że proponuje wygodne, sprawne i oszczędne wyjście serwisowe na terenie województwa wielkopolskiego. Zaznajamiając się z opiniami w temacie firmy, jakie zamieszczone są na stronie internetowej szybko można wywnioskować, że opłaca się korzystać z tych usług.

Dwuosobowy team idealnie radzi sobie ze wszystkimi zleceniami. W branży oponiarskiej ma on ponad 20letnie doświadczenie i ciągle się dokształca wobec czego żadne zlecenie nie jest skomplikowane. Firma nawiązała współpracę z dużymi hurtowniami oraz z producentami ogumienia. Z tego powodu zawsze będą zamontowane takie opony na jakich będzie zależeć klientowi. Mobilny serwis opon funkcjonuje przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu, wobec czego jest dostępny dla klientów w każdej chwili, kiedy oni tego potrzebują.

Do wykorzystania są 3 pojazdy serwisowe, naszykowane do obsługiwania większości aut ciężarowych poruszających się po rodzimych drogach. Poza reparacją serwis zajmuje się też dystrybucją opon do samochodów ciężarowych. Są to opony cenionych producentów w atrakcyjnej cenie. Eksperci z podanej firmy odpowiedzą także na wszystkie zapytania kierowców, a także podpowiedzą odnośnie tego, jak zadbać o opony i co jest istotne podczas reparacji ogumienia dla pojazdów ciężarowych. Serwis nie bez powodu wchodzi w skład znanych stowarzyszeń z branży, gdyż zapewnia wysokie standardy obsługiwania.

Dodaj komentarz