Druk wielkoformatowy realizowany perfekcyjnie w drukarni MAAG 24

Reklama

Autor:

Druk wielkoformatowy realizowany świetnie w drukarni MAAG 24 powoduje, że drukarnia ta jest bardzo znana. Klasyczna reklama w formie drukowanej dalej ma zalety. Można ją bowiem dopasować do każdej branży i do każdego budżetu. Jeśli ktoś chciałby przekazem promocyjnym nakierować uwagę na swoją firmę, to musi decydować się na plakaty wielkoformatowe wykonane na wymiar. Są one każdorazowo wypełniane doskonałymi zdjęciami i dlatego zaprezentują się idealnie.

Plakaty drukowane są w każdej wielkości, a szerokość wstęgi papieru wynosi aż sto dwadzieścia pięć cm. Mogą zostać zabezpieczone folią matową lub połyskującą. Jeśli ktoś nie ma swojego projektu, to może zlecać go grafikom z MAAG 24.

Klienci często zdecydowani są na druk solventowy na papierze satynowo – matowym, gdyż kojarzy się on z elegancją. Opcja zamówienia projektu oraz druku w jednym punkcie to coś docenianego. Wszystkie osoby, którym będzie zależało na tym, żeby otrzymać wielkoformatową reklamę w wersji tradycyjnej powinny zgłosić się do takiej drukarni. Poza tym, mogą w takim miejscu zlecić wykonanie innych wyrobów jakimi są plakaty wielkoformatowe i tym samym zrealizować całą kampanię promocyjną. Cała oferta obejmuje: prace graficzne, naklejki foliowe, plakaty, roll – up, banery, fototapety, druk wielkoformatowy, wizytówki, ulotki pojedyncze i ulotki składane, katalogi, notesy, biuwary i planery, koperty i druki samokopiujące.

Na stronie można zobaczyć wszystkie realizacje i przekonać się, że warto powierzyć własną kampanię. Eksperci przyjmują zlecenie do realizacji, początkowo upewniając się, że jest on odpowiedni pod kątem wymagań wydruku. Liczą się rozmiary grafik a także teksty. Kiedy okaże się, że projekt może być wydrukowany, to zamówienie będzie realizowane. Przygotowane będą: grafika, teksty lub obrazy. Każdy produkt jest precyzyjnie opisany. Klienci mogą się zaznajomić z dotychczasowymi realizacjami.

Dodaj komentarz