Bezprzewodowy odkurzacz Vax ONEPWR blade 4 pet

Dom i Wystrój

Autor:

Co najważniejsze, Vax ma mocne ssanie – może tego nie czuć, ponieważ w trybie standardowym z łatwością ślizga się po podłodze, ale niczego po sobie nie pozostawi. Sprawdziło się najlepiej na twardych podłogach i płytkach, podczas gdy jego specjalne, zasilane narzędzie dla zwierząt domowych zapewnia znacznie mocniejsze czyszczenie, a osobny zestaw „profesjonalny” zawiera bardziej elastyczną ssawkę szczelinową,

Mocne narzędzie do brudu z mocniejszym włosiem, narzędzie tekstylne do tapicerkę i elastyczny wąż, aby dotrzeć do trudnych miejsc. Po zakończeniu dość łatwo opróżnić – wystarczy szczypta, aby wyjąć pojemnik, który można następnie zwolnić i opróżnić nad koszem. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobry stosunek jakości do ceny dzięki silnemu ssaniu i elastyczności narzędzi.

Odkurzacz bezprzewodowy Roidmi H10

Elegancki model, uwielbialiśmy biało-srebrny skandynawski design, który nadawał mu bardzo Apple’owy wygląd. Niesamowicie lekki, ważący zaledwie 1,55 kg, był łatwy do podniesienia do szybkich prac w domu, a jednocześnie poruszał się z łatwością zarówno po dywanach, jak i na twardszych podłogach. Pomimo technologii redukcji szumów był głośniejszy niż niektóre inne testowane przez nas odkurzacze, zwłaszcza na maksymalnym poziomie.

Odkryliśmy, że ssanie jest dość słabe na niższym ustawieniu, ale zwiększyło się, gdy zwiększyło się dzięki trzem ustawieniom mocy.Ładowanie było proste, ze światłami na górze odkurzacza wskazującymi, kiedy jest w pełni naładowany, co zajmuje trzy godziny. Model jest wyposażony w jedno akcesorium, ssawkę szczelinową, która łatwo się przymocowuje i jest dobra do wchodzenia w szczeliny i narożniki. Zobacz na https://bielsko.biala.pl/firmy/porady/1472/odkurzacze-bezprzewodowe-dyson-opinie-porady-wybor-i-blizsza-analiza-modelu-dyson-v8-absolute

Jeśli potrzebujesz dodatkowych akcesoriów – w tym elastycznej rurki przedłużającej, szczotki dla zwierząt lub akcesorium do czyszczenia na mokro firmy Roidmi do twardych podłóg – są one dostępne za dodatkową opłatą. Pojemność kosza na model była dość ciasna, ale był jednym z najłatwiejszych do opróżnienia. Podobała nam się również magnetyczna stacja dokująca do montażu na ścianie, która działa również jako ładowarka, a także atrakcyjny sposób na jej przechowywanie.

Odkurzacz bezprzewodowy Proscenic P10 pro

Przy podobnej konstrukcji do modeli Dyson, ta bezprzewodowa próżnia nie miała takiej samej wydajności. Elegancki wygląd obejmuje cyklon Dyson i podobną głowicę rolkową, ale o mniejszej pojemności pojemnika na śmieci. Z mocą ssania P10 wynoszącą 25 000 Pa nie mogliśmy się doczekać potężnego czyszczenia, ale chociaż okazało się, że odkurzanie jest dobre dla większych kawałków brudu, miał problemy z zebraniem mniejszych cząstek.

Odkryliśmy również, że działa bardziej wydajnie na twardszych podłogach niż na dywanach. Model posiada również technologię zapobiegającą plątaniu w kształcie litery Z, co oznacza, że żadne włosy nie zostaną wciągnięte w silnik.Łatwy w uruchomieniu ekran dotykowy LED był główną atrakcją, pomagając szybko zmienić ustawienia zasilania. Jego mocowania były trudne do zakładania i zdejmowania, ponieważ przyciski były trochę niezgrabne, ale mini narzędzie z napędem działało dobrze na schodach i sofach.

Dla alergików odkurzacz ma również uszczelnioną technologię antypatogenową i 4-stopniowy system filtracji Hepa, który zapewnia, że 99,9 procent cząstek zostaje uwięzionych w procesie czyszczenia, utrzymując kurz i alergeny z dala od powietrza. Jeśli chcesz Dysona, ale nie masz budżetu, jest to zdecydowanie tańsza alternatywa – ale nie oczekuj takich samych wyników.

Tower RF1PRO 29,6 V bezprzewodowy odkurzacz 3 w 1

Łatwy w montażu, bezprzewodowy odkurzacz w kolorze czarnym i różowego złota bez trudu przesuwa się po wszystkich rodzajach podłóg. Podobała nam się składana rura teleskopowa pośrodku drążka, co oznacza, że masz elastyczność podczas sprzątania pod meblami. Akumulator jest łatwy do zamocowania, a ładuje się bezpośrednio do stacji dokującej. Znaleźliśmy pięć godzin na pełne naładowanie stosunkowo długo, ale trwało to 55 minut – około tygodniowej wydajności czyszczenia.

Lekka i stosunkowo cicha, ma jedną z najmniejszych główek szczoteczki, jakie testowaliśmy. Znaleźliśmy również jego dodatkowe narzędzia – szczelinę i główkę szczoteczki – przydatne, działające jak ręczny odkurzacz do szybkiego czyszczenia schodów i wnętrza naszego samochodu. Jedynymi drobnymi minusami był czas mocowania i odłączania akcesoriów oraz mała pojemność kosza na śmieci. Rozsądna cena za szybki, lekki i wydajny odkurzacz, który można łatwo ładować i przechowywać.

Jak często trzeba je ładować?

Odkurzacze bezprzewodowe wykorzystują akumulatory, które należy ładować, gdy poziom naładowania baterii jest niski. Czasy działania wahają się od 1520 minut do godziny, przy średnim czasie ładowania wynoszącym cztery godziny (chociaż wiele z nich jest znacznie szybszych). Jeśli maszyna ma przycisk turbo, bateria będzie się rozładowywać szybciej, ale najlepsze maszyny tak ciężko pracują w tym trybie, że może się okazać, że ten pozornie krótki czas pracy wystarczy do posprzątania domu.

Należy pamiętać, że maszyny z bateriami litowymi mają zwykle dłuższy czas pracy i szybciej się ładują. Niektóre maszyny są nawet wyposażone w parę akumulatorów, dzięki czemu można je zamienić na dłuższy czas pracy. Ale nawet maszyny o krótszym czasie pracy i/lub te, które są dostarczane tylko z jednym akumulatorem, mogą być przydatne do szybkich prac, takich jak sprzątanie małych przestrzeni lub regularne zadania, takie jak usuwanie okruchów po posiłku.

Dodaj komentarz